Акумуляторна болгарка (УШМ) Toua DBLAG125-1
Знижка
Знижка
- 29%
In stock
У кошику
Огляд
Ось основні характеристики цієї моделі:
  • Безщітковий двигун: забезпечує тривалий термін служби та стабільну роботу.
  • Акумулятори: 21 В, 4 Аг, Li-ion. Залежно від комплектації може йти 1 або 2 акумулятори.
  • У комплекті 2 акумулятори.
  • Плавний запуск
  • Захисний кожух з регулюванням положення
  • Діаметр диска: 125 мм
  • 3 швидкості з електронним регулюванням оборотів
  • Гарантія: 1 рік.
  • Різьблення шпинделя М14, посадка 22,2 мм